Bramka, gm. Morąg - dom mieszkalny

Opis

!!!! REZERWACJA OFERTY !!!!!

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 111,84 m2 (powierzchnia całkowita 194,04 m2) posadowionego na działce o powierzchni 877 m2 w miejscowości Bramka, gmina Morąg, powiat ostródzki.

Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, wybudowany w 2012 roku, w technologii tradycyjnej, ściany murowane z bloczków gazobetonowych, okna plastikowe (PVC), ocieplony (styropian 10 cm), elewacja tynk typu „kornik”, dach dwuspadowy, pokryty blacho-dachówką. Stan techniczny budynku do zamieszkania. Działka zbliżona do prostokąta, płaska, ogrodzona drewnianym płotem, a od frontu znajdują się słupki murowane, wykończone klinkierem, zagospodarowana zielenią niską, obsiana trawą, posiada szutrowe dojście i wjazd na teren działki. Ponadto na terenie posesji znajdują się obiekty małej architektury typu; fontanna, domek dla dzieci. Ponadto do posesji przynależy nie zabudowana działka o powierzchni 2200 m2, spełniająca częściowo funkcję rekreacyjną, a częściowo stanowi ogródek przydomowy.

I KONDYGNACJA – PARTER, na którym znajduje się; wiatrołap, przedpokój, salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią, łazienka z w.c. i kabiną prysznicową; salon posiada wyjście na taras, natomiast z przedpokoju jest wejście do piwnicy oraz drewnianymi schodami wejście na piętro,

II KONDYGNACJA (I PIĘTRO) na którym znajduje się; przedpokój, cztery pokoje oraz łazienka z w.c. i wanną,

Typ ogrzewania: piec usytuowany w piwnicy na węgiel i drzewo, ponadto nieruchomość wyposażona jest we wszystkie instalacje: elektryczną, miejską sieć wodną oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Ciepła woda poza sezonem z bojlera elektrycznego zainstalowanego w piwnicy. Ponadto na dachu znajdują się panele fotowoltaiczne, zainstalowane w 2021 roku.

Budynek gotowy do zamieszkania, przestrzeń jest wyraźnie podzielona na dwie strefy dzienną i nocną. W części dziennej znajdującej się na parterze salon z aneksem kuchennym z widokiem na strefę wejściową oraz z wyjściem na taras. Na piętrze w strefie nocnej znajdują się cztery pokoje i łazienka. Pomieszczenia wykończone na podłodze panelami oraz terakotą (komunikacja, aneks kuchenny, łazienki). Wnętrze zostało zaaranżowane w taki sposób aby dać poczucie przestrzeni i swobody, tworząc ciepły i rodzinny nastrój. Działka nie zabudowana przylega bezpośrednio do posesji zabudowanej, ogrodzona siatką, w pełni zagospodarowana z doprowadzonym przyłączem wodnym do podlewania roślin.

Nieruchomość położona w miejscowości Bramka, na trasie Bramka – Bożęcin, w bliskim dostępie znajduje się pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, do centrum wsi jest około 1200 metrów, gdzie znajduje się sklep ogólnospożywczy, stacja paliw, przystanek autobusowy. Odległość do najbliższego miasta Morąga – 6 km (7 min – samochodem).

Oferta skierowana do rodzin z dziećmi, osób które chciały by zamieszkać z dala od miejskiej aglomeracji i cieszyć się spokojem oraz widokiem pól i łąk; ponadto oferta może stanowić inwestycję pod wynajem lub do użytkowania okazjonalnego w okresie wiosenno-letnim.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

CENA DO NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze B-22

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor