Wenecja, gm Morąg - lokal mieszkalny

Opis

!!!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Szanowni Państwo,

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopoziomowego mieszkania położonego na parterze budynku w miejscowości Wenecja, gmina Morąg. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 74,40 m2; ponadto do lokalu przynależą; piwnica o powierzchni użytkowej 8,70 m2 oraz lokal użytkowy znajdujący się w budynku gospodarczym o powierzchni użytkowej 29,90 m2.

Lokal mieszkalny składa się z niezależnej kuchni, łazienki z w.c., trzech pokoi (w tym jedno przechodnie) oraz przedpokoju.

Okna wymienione na PCV. Mieszkanie jest do odświeżenia, na podłodze w przedpokoju, kuchni oraz w łazience – terakota, w jednym pokoju – panele, natomiast w pozostałych dwóch pokojach – wykładzina.

Ogólny stan techniczny lokalu – do odświeżenia, mieszkanie nadaje się do zamieszkania. Ogrzewanie własne; piec na węgiel i drewno znajduje się w piwnicy; ponadto w jednym z pokoi znajduje się funkcjonalny kominek, woda – gminna, kanalizacja - szambo. Ciepła woda podgrzewana z pieca węglowego.

Mieszkanie bezczynszowe, znajduje się w budynku wielorodzinnym po byłej szkole, elewacja cegła. Stan techniczny budynku dobry. Dojście do budynku od strony drogi. Bezproblemowe parkowanie samochodu na posesji. Odległość do najbliższych miast Morąga i Miłomłyna – 12 km (20 minut samochodem). Odległość do najbliższego jeziora Bartężek – 6 km (8 minut samochodem).

W bliskim sąsiedztwie budynku znajduje się plac zabaw, sklep ogólnospożywczy, świetlica.

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w spokojnej okolicy, rodziny, osób starszych czy jako inwestycja z przeznaczeniem na cele wypoczynkowo – rekreacyjne lub na wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/ klucze w biurze.

CENA SPRZEDAŻY DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze L-32

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor