Kreki, gm. Małdyty - lokal mieszkalny

Opis

0 % prowizji od kupującego

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży:

- jednopoziomowego mieszkania położonego na I piętrze budynku w miejscowości Kreki, gmina Małdyty o powierzchni użytkowej 82,00 m2; ponadto do lokalu przynależą; piwnica o powierzchni użytkowej 7 m2 oraz balkon,

- udziału wynoszącego 1/8 części w działce numer 204/46 o obszarze 1005 m2, zabudowanej budynkiem gospodarczym, w którym znajduje się wydzielona część do wyłącznego użytku właścicieli,

- nie zabudowanej działki numer 203/42 o obszarze 500 m2, spełniającej funkcję ogródka przydomowego.

Lokal mieszkalny składa się z niezależnej kuchni z meblami w zabudowie, łazienki, w.c., czterech pokoi oraz dwóch przedpokoi.

Okna wymienione na PCV. Mieszkanie jest po remoncie, została wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą, na podłodze w przedpokojach, kuchni oraz łazience i w.c.– terakota, w pokojach – panele.

Ogólny stan techniczny lokalu – do wprowadzenia. Ogrzewanie własne; piec na drewno znajduje się w kuchni (istnieje możliwość przyłączenia się do kotłowni w której zainstalowany jest piec na peled), woda i kanalizacja - gminna. Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego zainstalowanego w w.c..

Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym. Stan techniczny budynku dobry. Dojście do budynku od strony drogi. Bezproblemowe parkowanie samochodu przy bloku. Odległość do najbliższego miasta Zalewa – 11 km (15 minut samochodem). Odległość do najbliższego jeziora Sasiny – 3 km.

W najbliższym sąsiedztwie od budynku (3 km) w miejscowości Wielki Dwór znajduje się szkoła podstawowa i sklep ogólnospożywczy.

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w spokojnej okolicy, rodziny wielodzietnej lub dwupokoleniowej, czy jako inwestycja z przeznaczeniem na wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

CENA SPRZEDAŻY DO NEGOCJACJI

//Oferta na wyłączność//

Nr oferty w biurze L-38

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Udogodnienia na zewnątrz
  •   Balkon  
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor