Morąg ul. 3 Maja - lokal mieszkalny

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

//oferta na wyłączność//

 

Szanowni Państwo!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na I piętrze budynku przy ulicy 3 Maja w Morągu. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 53,14 m2; ponadto do mieszkania przynależą; piwnica o powierzchni użytkowej 5 m2 oraz balkon o powierzchni użytkowej 4 m2.

Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi (18,14 m2 i 16,38 m2), oddzielnej kuchni z oknem (7,21 m2), łazienki z w.c. i prysznicem (3,12 m2) oraz przedpokoju (8,29 m2); lokal wymaga remontu.

Okna PCV. Stan techniczny mieszkania jest dobry; mieszkanie środkowe, słoneczne, kuchnia w umeblowaniu, na podłodze w kuchni i przedpokoju gumolit, w pokojach panele, natomiast w łazience terakota. W przedpokoju znajduje się zabudowa w postaci szaf wnękowych. W pokoju dziennym zainstalowana została klimatyzacja oraz znajduje się wyjście na balkon.

Media; ogrzewanie (podzielniki na ciepło), woda (w tym podgrzanie na ciepłą wodę) i kanalizacja – miejskie, ponadto budynek posiada przyłącze gazu ziemnego. Mieszkanie w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej NARIE - czynsz miesięcznie około 750,- zł./1 osoba (Opłaty ujęte w czynszu; Fundusz Remontowy, koszty zarządu, woda/zimna, ciepła/, kanalizacja, śmieci, ogrzewanie).

Budynek położony w ścisłym centrum Morąga w bliskim dostępie do zaplecza handlowo-usługowego tj. Banku PKO BP, PZU, szkoły podstawowej, sklepów, apteki, parku, biblioteki, kina, ryneczku. Dojście do budynku od strony podwórza. Parkowanie samochodu na parkingu przy budynku.

Oferta skierowana do osób szukających mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy, rodziny z jednym dzieckiem, singla czy osoby starszej. Idealna również jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/klucze w biurze.

                                                      //CENA PODLEGA NEGOCJACJI//

Nr oferty w biurze L-37

Zapraszam serdecznie do kontaktu:

 

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Udogodnienia wewnętrzne
  •   Klimatyzacja  true
  •   Ogrzewanie  true
Udogodnienia na zewnątrz
  •   Balkon  
  •   Parkowanie  true
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor