O Firmie - Nieruchomości "AMELIA"

O Firmie - Nieruchomości "AMELIA"

Nazywam się Beata Hubacz i jestem właścicielem firmy Nieruchomości „AMELIA”. Moje przedsiębiorstwo posiada ogromny potencjał w branży nieruchomości poparty bogatym wachlarzem doświadczeń i kompetencji zawodowych.

Początkiem mojej ścieżki zawodowej był rok 2000, kiedy to w październiku rozpoczęłam studia w Wyższej Szkole Dziennikarskiej, a w 2003 roku uzyskałam dyplom i tytuł licencjata w zakresie administracji publicznej i gospodarczej. Następnie od października kontynuowałam naukę na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. W 2005 roku zdobyłam tytuł magistra administracji. W 2007 postanowiłam poszerzyć swoje kompetencje i rozpoczęłam półroczne studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w zakresie zarządzania i obrotu nieruchomościami. Chcąc stale podnosić zakres swojej wiedzy, uczestniczyłam także w licznych szkoleniach, w tym m.in.: w szkoleniu z przedsiębiorczości (wrzesień 2016 r.).

Oprócz wiedzy teoretycznej zdobywałam także umiejętności praktyczne. Od 1996 roku do 2015 roku byłam pracownikiem Kancelarii Notarialnej i to właśnie, dzięki tej pracy udało mi się dokładnie zapoznać lokalny rynek nieruchomości. Byłam odpowiedzialna za weryfikowanie stanu prawnego nieruchomości oraz uzgadnianie z klientami zakresu umów.

Wszystkie opisane powyżej przeze mnie kompetencje pozwoliły mi stworzyć dynamiczne rozwijające się przedsiębiorstwo, którym są Nieruchomości AMELIA". Nie spocznę na laurach i stale będę podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, tak aby sprostać każdemu stawianemu przez Państwa wyzwaniu z zakresu nieruchomości.

Zapraszam do współpracy,

Galeria zdjęć