Bogaczewo, gm. Morąg - domek letniskowy

Opis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!

0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

Szanowni Państwo !!!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni zagospodarowanej, uzbrojonej i zabudowanej działki o powierzchni 1000 m2 położonej w malowniczej miejscowości Bogaczewo, gminie Morąg w odległości około 150 metrów od jeziora NARIE.

Nieruchomość zabudowana jest domkiem typu „Holender” trwale związanym z gruntem, z pozwoleniem na budowę, obudowanym o powierzchni użytkowej 50 m2. Stan techniczny budynku bardzo dobry, nie wymaga wkładu własnego. Ponadto na działce znajduje się wolnostojący garaż blaszany o powierzchni 20 m2 otwierany z obu stron, w którym znajduje się pralka i zmywarka.

Domek składa się z; - dwóch sypialni z umeblowaniem, - dwóch łazienek (prysznic, toaleta, umywalka oraz toaleta przy sypialni głównej), - salonu z elektrycznym kominkiem, w którym znajduje się kanapa rozkładana, stolik, szafka pod telewizor, - umeblowanej kuchni z jadalnią w pełni wyposażonej w sprzęt AGD - kuchnię gazową, piekarnik, opiekacz, lodówkę, - przedpokoju; ponadto do domku przylega taras drewniany o powierzchni ok. 20 m2 oraz we wszystkich oknach i drzwiach znajdują się rolety antywłamaniowe. W 2021 roku w domku zostały wymienione wszystkie podłogi na panele oraz malowanie pomieszczeń.

Typ ogrzewania: piec gazowy kondensacyjny napełniony glikolem do ciepłej wody i CO.

Budynek podłączony do niezbędnych medii: prąd – skrzynka elektryczna oraz własna studnia z hydroforem – woda podłączona do domku, garażu oraz kran na zewnątrz, kanalizacja – szambo – 6 m2.

Budynek w bardzo dobrym stanie, gotowy do użytkowania, w cenie pozostaje całe wyposażenie z meblami, posadowiony na ukształtowanej płasko działce, ogrodzonej siatką z dwiema furtkami i bramą wjazdową; posesja wokół domku zagospodarowana, zadbany trawnik, miejsce na ognisko, huśtawki, umiejscowiona w leśnym kompleksie domków rekreacyjnych całorocznych, z widokiem na jezioro oraz zapewnionym dostępie do jeziora Narie poprzez współudział w działce graniczącej z linią brzegową, służącej jako bezpośrednie zejście do jeziora.

Nieruchomość położona we wsi Bogaczewo (woj. Warmińsko-mazurskie, powiat ostródzki), w odległości około 5 km od najbliższego miasta Morąga, 500 metrów do Morąskiego Klubu Żeglarskiego KEJA w Bogaczewie oraz 1000 metrów do całorocznego Ośrodka Wczasowego ELZAM i ogólnodostępnej plaży i placu zabaw dla dzieci w cichym i spokojnym miejscu, co daje możliwość uprawiania sportów, wędkowania, pieszych bądź rowerowych wycieczek, idealne miejsce do zainwestowania na cele wypoczynkowe (lub wynajmu) z dala od zgiełku dużych aglomeracji.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych. Ze względu na swoje walory skupia wiele ośrodków wypoczynkowych w tym między innymi położonych w Bogaczewie; całorocznego ośrodka wczasowego ELZAM, Morąskiego Klubu Żeglarskiego KEJA czy Zakładu Rybackiego, gdzie można zdobyć zezwolenia wędkarskie.

Zapraszam serdecznie do kontaktu;

 

Nr oferty w biurze G-81

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Udogodnienia wewnętrzne
  •   Ogrzewanie  true
Udogodnienia na zewnątrz
  •   Parkowanie  true
Odległości
  • 150 Plaża:  150m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor