Kretowiny, gmina Morąg - działka budowlana

Opis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanej działki, położonej w turystycznej miejscowości Kretowiny, gminie Morąg nad jeziorem NARIE.

Nieruchomość o obszarze 1029 m2, położona w odległości około 700 metrów od jeziora Narie; w planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenie oznaczonym 9 MN – teren z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną; ponadto plan dopuszcza realizację obiektów usługowych, budynków gospodarczych, garaży, parkingów.

Warunki realizacji nowej zabudowy, to m.in;

- max wysokość budynku do 2 kondygnacji naziemnych, w tym użytkowe poddasze,

- materiał ścian tradycyjny (drewno, cegła, tynk, kamień), pokrycie dachu dachówką w kolorze czerwieni,

- nachylenie połaci dachowych 35-45o, kalenica główna równoległa lub prostopadła do drogi,

- wysokość budynku nie może przekroczyć 9 metrów od powierzchni terenu do kalenicy głównej,

- intensywność zabudowy nie może przekroczyć 30 %,

- płoty od frontu muszą być wykonane z materiałów naturalnych, drewno, kamień, cegła, metal, żywopłot, postuluje się o wykonanie ogrodzeń w formie ażurowej, nie wskazane jest grodzenie murem.

Nieruchomość w kształcie nieregularnym, narożna, ukształtowana na wzniesieniu z lekkim spadkiem w kierunku drogi, dojazd bezpośredni częściowo drogą gminną, a częściowo drogą prywatną w której przy nabyciu działki nabywa się również udziały, z działki rozciąga się piękny widok na okoliczne łąki, lasy oraz pojedynczą zabudowę rekreacyjną.

Media: prąd i woda w odległości około 280 metrów, kanalizacja – szambo.

Nieruchomość położona we wsi Kretowiny (gmina Morąg, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie), na terenie której znajduje się ogólnodostępna plaża z nowo wybudowanym molem, plac zabaw dla dzieci oraz centrum rekreacyjno-wypoczynkowe z licznymi punktami gastronomicznymi.

Odległość do najbliższego miasta Morąga 6 km – 10 minut samochodem.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych. Ze względu na swoje walory skupia wiele ośrodków wypoczynkowych.

Oferta skierowana dla osób ceniących wypoczynek z dala od miejskiej aglomeracji, w otoczeniu natury z piękną panoramą na okoliczne łąki i lasy, a także jako inwestycja na przyszłość.

Nr oferty w biurze G-77

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz oględzin z miejsca położenia nieruchomości i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 700 Plaża:  700m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor