Rolnowo, gmina Morąg - Lokal mieszkalny

Opis

!!!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Szanowni Państwo,

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopoziomowego mieszkania położonego na parterze budynku w miejscowości Rolnowo, gmina Morąg. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 82,50 m2, w tym powierzchnia użytkowa mieszkania 52,70 m2; ponadto do lokalu przynależą; piwnica o powierzchni użytkowej 11,50 m2, dwa pomieszczenia gospodarcze znajdujące się w budynku gospodarczym o powierzchni użytkowej 10 m2 i 8,30 m2 oraz działka o powierzchni około 500 m2 spełniająca częściowo funkcję ogródka przydomowego, a częściowo strefę wypoczynkowo – rekreacyjną.

Lokal mieszkalny składa się z otwartej kuchni (10 m2), łazienki z w.c.(7,70 m2) oraz dwóch przechodnich pokoi (20 m2 i 15 m2).

Okna wymienione na PCV. Mieszkanie jest do częściowego remontu, na podłodze w kuchni i pokojach panele natomiast w łazience terakota.

Ogólny stan techniczny lokalu jest dobry, mieszkanie nadaje się do zamieszkania. Ogrzewanie własne; piec znajduje się w kuchni; ponadto w pokoju znajduje się funkcjonalny piec kaflowy, woda miejska, kanalizacja - szambo. Ciepła woda podgrzewana z pieca, bojler na wodę zainstalowany w kuchni.

Budynek w zarządzie MPZN/ Morąg - czynsz miesięcznie około 142,- zł. (Opłaty ujęte w czynszu; Fundusz Remontowy i koszty zarządu).

Budynek pięciorodzinny, elewacja cegła. Stan techniczny budynku dobry. Dojście do budynku od strony drogi. Bezproblemowe parkowanie samochodu na posesji. Odległość do najbliższego miasta Morąga – 9 km (15 minut samochodem).

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w spokojnej okolicy, małej rodziny, osób starszych czy jako inwestycja z przeznaczeniem na cele wypoczynkowo – rekreacyjne.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/ klucze w biurze.

CENA SPRZEDAŻY DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze L-24

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor