Nowy Dwór, gm. Morąg - działki budowlane

Opis

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech nie zabudowanych działek budowlanych, położonych w miejscowości Nowy Dwór, obręb Antoniewo, gminie Morąg.

Działki mają wydaną decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie na każdej z nich budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu oraz wydaną decyzję zatwierdzającą projekt architektoniczno-budowlany domu jednorodzinnego wolnostojącego parterowego z poddaszem użytkowym GL 1397 (Studio ATRIUM) oraz projekt zagospodarowania terenu wraz z udzielonym pozwoleniem na budowę; powołana decyzja o warunkach zabudowy dopuszcza m.in.;

- budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego,

- maksymalną wysokość 8,5 metrów od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku do najwyższego punktu kalenicy,

- dopuszczalną ilość kondygnacji nadziemnych max 2 w tym poddasze użytkowe, podziemnych max 1 kondygnacja,

- maksymalną szerokość elewacji frontowej budynku max 12 m,

- dopuszczalne rodzaje dachów; strome, dwuspadowe o symetrycznym kącie nachylenia połaci dachowych z możliwością stosowania kombinacji dachów dwuspadowych lub dachy wielospadowe; dopuszczalne kąty nachylenia dla głównej połaci dachowej 30o – 45o, pokrycie dachów: dachówka lub materiały dachówko podobne w kolorze ceglastej czerwieni lub grafitowym,

- maksymalną powierzchnię zabudowy pojedynczego budynku mieszkalnego max 120 m2,

Działki o kształcie prostokąta, ukształtowanie płaskie, dojazd bezpośredni z drogi gminnej – szutrowej, nie zadrzewione, położone w bliskim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej.

Media:  prąd – w odległości około 50 metrów, sieć wodociągowa w drodze gminnej, natomiast odprowadzenie ścieków do czasu wybudowania sieci kanalizacyjnej do własnej przydomowej oczyszczali ścieków lub szambo ekologiczne.

Nieruchomości położone w miejscowości Nowy Dwór, obręb Antoniewo, gminie Morąg w odległości około 500 m od centrum wsi, gdzie znajduje się ogólnospożywczy sklep oraz w odległości około 6 km od najbliższego miasta Morąga.

Oferujemy do sprzedaży;

- działkę nr 1/15 o obszarze 1635 m2/30 zł za m2 za cenę 49.050,- zł.

- działkę nr 1/14 o obszarze 1503 m2/35 zł za m2 za cenę 52.605,- zł.

- działkę nr 1/13 o obszarze 1503 m2/40 zł za m2 za cenę 60.120,- zł.

- działkę nr 1/12 o obszarze 1502 m2/40 zł za m2 za cenę 60.080,- zł.

Zapraszam do kontaktu.

Nr oferty w biurze G-74

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor