Morąg ul. 11 Listopada - lokal mieszkalny

Opis

//Oferta na wyłączność//

Szanowni Państwo!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 36,40 m2, położonego na IV piętrze budynku przy ulicy 11 Listopada w Morągu.

Nieruchomość położona w cztero-piętrowym bloku, ocieplonym, elewacja tynk. Stan techniczny budynku dobry.

Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden pokój przechodni), niezależnej kuchni, łazienki z w.c. i wanną oraz przedpokoju; ponadto do lokalu przynależy piwnica o pow. użyt. 2 m2 i balkon o powierzchni 2 m2.

Okna PCV, na podłodze w kuchni, łazience oraz przedpokoju terakota, natomiast w pokojach panele; istnieje możliwość wykucia drzwi w przedpokoju do kuchni oraz połączenia pokoi w jeden większy.

Ogrzewanie miejskie, natomiast ciepła woda z piecyka gazowego (typu TERROLI) zainstalowanego w łazience, woda i kanalizacja miejska. Mieszkanie w zarządzie MPZN - czynsz miesięcznie około 413,- zł./1os (Opłaty ujęte w czynszu; Fundusz Remontowy, koszty zarządu, woda + kanalizacja, śmieci, ogrzewanie).

Budynek położony w bliskim dostępie do zaplecza handlowo-usługowego tj. szkoły podstawowej i średniej, przedszkola, poczty, urzędu miejskiego, restauracji, sklepów np. Biedronki, apteki. Dojście do budynku od strony podwórza. Parkowanie samochodu na parkingu przy budynku.

Oferta skierowana do osób szukających małego mieszkania położonego w cichej i spokojnej dzielnicy, a zarazem blisko skomunikowanej z infrastrukturą społeczną (szkoła, przedszkole, urząd miejski) oraz usługową (sklepy, apteka, poczta); idealne dla singla czy małżeństwa z jednym dzieckiem oraz dobra inwestycja pod wynajem.

 

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

CENA DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI

 

Nr oferty w biurze L-30

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Udogodnienia na zewnątrz
  •   Balkon  
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor