Łączno, gm. Morąg - działki budowlane

Opis

!!!!Oferta na wyłączność !!!!

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech nie zabudowanych działek budowlanych, położonych w miejscowości Łączno, gminie Morąg, powiat ostródzki.

Działki mają wydaną decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie na każdej z nich budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej z możliwością realizacji garażu w bryle budynku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu; powołana decyzja o warunkach zabudowy dopuszcza m.in.;

- budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego,

- maksymalną wysokość 10 metrów od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku do najwyższego punktu kalenicy,

- dopuszczalną ilość kondygnacji nadziemnych max 2 w tym poddasze użytkowe, podziemnych max 1 kondygnacja,

- maksymalną szerokość elewacji frontowej budynku max 16 m,

- dopuszczalne rodzaje dachów dla głównej połaci dachowej; strome, dwuspadowe o symetrycznym kącie nachylenia połaci dachowych z możliwością stosowania kombinacji dachów dwuspadowych; dopuszczalne kąty nachylenia dla głównej połaci dachowej 35o – 45o, pokrycie dachów: dachówka lub materiały dachówko podobne w kolorze ceglastej czerwieni, brązowym lub grafitowym,

- maksymalną powierzchnię zabudowy pojedynczego budynku mieszkalnego max 100 m2,

Działki o kształcie zbliżonym do prostokąta i trapezu, ukształtowanie płaskie, dojazd bezpośredni z drogi gminnej – częściowo drogą wewnętrzną, położone w bliskim sąsiedztwie pojedynczej zabudowy jednorodzinnej oraz rozpoczętej budowy.

Media; prąd – w odległości około 50 metrów, sieć wodociągowa w drodze gminnej, natomiast odprowadzenie ścieków do czasu wybudowania sieci kanalizacyjnej do własnej przydomowej oczyszczali ścieków lub szambo ekologiczne.

Nieruchomości położone w miejscowości Łączno, gminie Morąg w odległości około 500 m od centrum wsi, gdzie znajduje się ogólnospożywczy sklep, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy oraz w odległości około 6 km od najbliższego miasta Morąga.

Oferujemy do sprzedaży;

- działkę nr 180/9 o obszarze 2194 m2 (wraz z udziałem w drodze wewnętrznej) za cenę 85.000,- zł.

- działkę nr 180/10 o obszarze 2633 m2 - SPRZEDANA

- działkę nr 180/11 o obszarze 2067 m2 (wraz z udziałem w drodze wewnętrznej) za cenę 85.000,- zł.

- działkę nr 180/12 o obszarze 2721 m2 za cenę 120.000,- zł.

Ceny podlegają  negocjacji . Zapraszam do kontaktu.

Nr oferty w biurze G-83

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 500 Autobus:  500m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor