Morąg ul. 3 Maja - lokal użytkowy

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu niemieszkalnego, usytuowanego na parterze budynku położonego w Morągu przy ulicy 3 Maja.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,81 m2 i składa się z sali obsługi, pomieszczenia socjalnego i w.c; ponadto do lokalu przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 4,80 m2.

Stan techniczny lokalu bardzo dobry; ogrzewanie, woda i kanalizacja – miejska, okna plastikowe, od strony wejściowej znajduje się witryna okienna, na podłodze wyłożona terakota, w budynku zamontowany alarm oraz monitoring. Lokal w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej „NARIE” - czynsz miesięcznie około 500,- zł. (Opłaty ujęte w czynszu; Fundusz Remontowy, koszty zarządu, woda, kanalizacja, śmieci i ogrzewanie).

Lokal położony jest w budynku wielolokalowym usytuowanym w ścisłym centrum miasta, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu, wokół liczne sklepy oraz placówki handlowo-usługowe.

Lokal idealnie przystosowany i dotychczas wykorzystywany pod działalność gospodarczą – usługową, z powodzeniem można wykorzystać go w profilach działalności jak; fryzjer, kosmetyczka, sklep, oddział banku, gabinet lekarski, oddział biura czy inne działalności.

Oferta skierowana do osób szukających lokalu użytkowego w dobrze skomunikowanej okolicy lub chcących prowadzić swój biznes we własnym mieszkaniu. Idealna również jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/klucze w biurze.

 

Nr oferty w biurze L-20

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor