Kretowiny, gm. Morąg - dom wypoczynkowy

Opis

Oferta na wyłączność

O % prowizji od kupującego

Szanowni Państwo !!!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zabudowanej budynkiem wypoczynkowym, położonej na części półwyspu w malowniczej miejscowości Kretowiny, gminie Morąg, w odległości około 300 metrów od jeziora NARIE.

Na nieruchomość składa się; budynek wypoczynkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 252 m2, w którym znajdują się przedpokój, trzy pokoje z aneksami kuchennymi, dwie łazienki , pokój z kominkiem i wyjściem na taras. Pokoje umeblowane, gotowe pod wynajem letnikom. W dolnej kondygnacji znajdują się natryski z w.c. oraz duże pomieszczenie gospodarcze, które może być przeznaczone pod bar z pełni wyposażoną częścią socjalną; do budynku przylega taras i pergola które stanowią miejsce spotkań na świeżym powietrzu; budynek wybudowany z żelbetonu oraz cegły ceramicznej, dach dwuspadowy, pokryty papą, okna drewniane, taras z płyt chodnikowych, wybudowany w 1980 roku. Stan techniczny budynku dobry; ponadto na terenie znajdują się dwie przyczepy campingowe, w tym jedna spełniająca funkcję recepcji oraz miejsce na ognisko.

Ogrzewanie - kominkowe, instalacja elektryczna – 3 fazowa, woda i kanalizacja – miejska (całoroczna), ciepła woda z bojlerów elektrycznych.

Posesja w pełni zagospodarowana, liczne nasadzenia (tuje, świerki, brzozy), ogrodzona siatką, dwie bramy wjazdowe i furtka, znajduje się na południowo-zachodnim zboczu wzgórza półwyspu (co chroni go przed zalaniem czy podtopieniem) na działce o powierzchni 1646 m2.

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne ośrodki turystyczne, hotele, camping, wypożyczalnie sprzętu wodnego, baza nurkowa czy szkoła windsurfingu oraz ogólnodostępna plaża z nowo wybudowanym molem i centrum rekreacyjno – wypoczynkowym z licznymi punktami gastronomicznymi, co daje potencjalnym klientom ośrodka dodatkowe atrakcje w postaci uprawiania sportów, wędkowania, pieszych bądź rowerowych wycieczek czy korzystania z plaży.

Oferta kierowana jest do wszystkich potencjalnych inwestorów w branży turystycznej i gastronomicznej, idealne miejsce do zainwestowania i czerpania zysków z wynajmu czy uruchomienia restauracji pod komunie czy chrzciny.

Dojazd bezpośredni częściowo z drogi gminnej, a częściowo drogą wewnętrzną w której właściciel nieruchomości posiada udział we współwłasności.

Ponadto w cenie nieruchomości znajduje się pełne wyposażenie znajdujące się w budynku oraz przyczepach campingowych.

Nieruchomość położona w miejscowości Kretowiny, gminie Morąg (woj. Warmińsko-mazurskie, powiat ostródzki), nad jeziorem NARIE w odległości około 7 km od najbliższego miasta Morąga, 23 km od Ostródy, 35 km od Olsztyna, 120 km od Gdańska i 230 km od Warszawy.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych. Ze względu na swoje walory skupia wiele ośrodków wypoczynkowych.

 

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym – klucze w biurze .

Cena do negocjacji

Nr oferty w biurze B-27.

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 300 Plaża:  300m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor