Szymbory, gm. Godkowo - zabudowane siedlisko
Opis

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabudowanej posiadłości rolnej o łącznej powierzchni 17,0921 ha, położonej w malowniczej miejscowości Szymbory, gminie Godkowo, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie.

Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 312, oznaczona w ewidencji gruntów; R – grunty orne, klasa IVa, IVb, V, Ps – pastwiska, klasa V, VI, Ł – łąki, klasa V.

Siedlisko zabudowane dwukondygnacyjnym, budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 180 m2, wolnostojącym, podpiwniczonym, bezobsługowym, sterowanym zdalnie, wybudowanym w technologii tradycyjnej, okna drewniane, ocieplony, elewacja tynk, dach dwuspadowy, kryty dachówką, oddanym do użytku w 2015 roku. Stan techniczny budynku gotowy do zamieszkania. Ponadto na działce posadowiony jest budynek gospodarczy wielofunkcyjny o powierzchni użytkowej 350 m2; na działce znajdują się również dwa duże zarybione stawy oraz zostało wydane pozwolenie na budowę trzech domków letniskowych o powierzchni użytkowej 54 m2 każdy.

PIWNICA w jej skład wchodzą; dwa pomieszczenia, kotłownia, w.c. z wyjściem do przynależnej do budynku szklarni,

I KONDYGNACJA – PARTER, w skład którego wchodzą; garaż, wiatrołap, salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka z w.c.; salon posiada wyjście na taras z piękną panoramą na staw oraz wejście do piwnicy i drewnianymi schodami wejście na piętro,

II KONDYGNACJA (I PIĘTRO) w skład którego wchodzą; przedpokój, trzy sypialnie, łazienka i w.c.

Typ ogrzewania: pompa ciepła oraz kominek z rozprowadzeniem umiejscowiony w salonie, ponadto nieruchomość wyposażona jest we wszystkie instalacje: elektryczną, miejską sieć wodną oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Ponadto na dachu budynku gospodarczego znajdują się panele fotowoltaiczne.

Budynek gotowy do zamieszkania, przestrzeń jest wyraźnie podzielona na dwie strefy dzienną i nocną. W części dziennej znajdującej się na parterze salon z aneksem kuchennym z widokiem na strefę wejściową oraz z wyjściem na taras. Na piętrze w strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Pomieszczenia wykończone na podłodze panelami oraz terakotą (komunikacja, aneks kuchenny, łazienki). Wnętrze zostało zaaranżowane w taki sposób aby dać poczucie przestrzeni i swobody, tworząc ciepły i rodzinny nastrój.

Działka o kształcie prostokąta, płaska, nie ogrodzona, położona w cichym i spokojnym miejscu w otulinie lasu, co daje możliwość spokojnego spędzenia czasu, uprawiania sportów, wędkowania, pieszych bądź rowerowych wycieczek.

Nieruchomość położona w miejscowości Szymbory, gmina Godkowo (woj. Warmińsko-mazurskie, powiat elbląski), w odległości około 280 km od Warszawy, 40 km od Elbląga i 20 km od Pasłęka i drogi E7.

Oferta skierowana do osób, które chciałyby zainwestować w miejsce z potencjałem agroturystycznym lub jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

CENA PODLEGA NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze B - 24

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu;

  • Beata Hubacz
  • Tel. 511 774 806
  • www.amelia-nieruchomosci.pl
  • Link do lokalizacji http://powiatelblaski.giportal.pl/?center=54.0945149,19.8814783,335

 

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości