Morąg ul. Wrzosowa - dom jednorodzinny

Opis

!!!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!!

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 180 m2 (powierzchnia całkowita 208,15 m2) posadowionego na działce o powierzchni 589 m2 w Morągu przy ulicy Wrzosowej (Kolonia Robotnicza).

Budynek dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, wybudowany około 1980 roku, następnie przebudowany i wyremontowany w 2008 roku, w technologii tradycyjnej, ściany murowane z bloczków gazobetonowych, stropy w części piętrowej żelbetowe, natomiast nad piętrem z belek drewnianych, okna plastikowe (PVC), ocieplony (styropian 8 cm), elewacja tynk typu „kornik”, dach dwuspadowy, pokryty blacho-dachówką. Stan techniczny budynku do zamieszkania. Działka zbliżona do prostokąta, częściowo płaska, a częściowo wchodząca w skos w kierunku rzeki Drela, ogrodzona częściowo siatką, częściowo drewnianym płotem, a od frontu znajduje się ogrodzenie przęsłowe wraz z bramą wjazdową dwuskrzydłową oraz furtką, zagospodarowana zielenią niską, obsiana trawą, posiada utwardzone dojście i wjazd na teren działki. Ponadto na terenie posesji znajduje się budynek garażowy dla potrzeb mieszkańców budynku, z wydzieloną częścią gospodarczą i wiatą na drewno.

I KONDYGNACJA – PARTER, na którym znajduje się; wiatrołap, salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią; salon posiada wyjście na taras oraz do piwnicy, wykorzystywanej w części jako kotłownia, a w części jako letnia kuchnia, z której można również wyjść na ogród, z parteru przechodzimy na PÓŁPIĘTRO (WYSOKI PARTER), na którym znajdują się sypialnia, pokój spełniający funkcję gabinetu oraz łazienka z w.c i wanną,

II KONDYGNACJA (I PIĘTRO) na którym znajduje się; sypialnia, pokój oraz łazienka z w.c. i prysznicem, następnie drewnianymi schodami wchodzimy na kolejne PÓŁPIĘTRO, na którym znajduje się wysoki, klimatyczny salon z kominkiem oraz pięknym widokiem na ogród, a tuż nad nim, po pokonaniu kilku schodów znajduje się duża sypialnia z garderobą.

Wnętrza są zaprojektowane i urządzone z gustem, w pełni wyposażone i umeblowane, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość zamieszkania, bez udziału wkładu własnego.

Typ ogrzewania: piec węglowy usytuowany w piwnicy, ponadto nieruchomość wyposażona jest we wszystkie instalacje: elektryczną, miejską sieć wodno-kanalizacyjną, ponadto na ulicy Wrzosowej istnieje sieć gazowa. Ciepła woda poza sezonem z bojlera elektrycznego.

Nieruchomość położona w środkowej części Kolonii Robotniczej miasta Morąga, w bliskim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w odległości około 1 km od centrum miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy.

Oferta skierowana do rodzin z dziećmi czy rodziny dwupokoleniowej, jak i inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

CENA PODLEGA NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze B-20

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Udogodnienia wewnętrzne
  •   Zmywarka  true
  •   Ogrzewanie  true
  •   Kuchenka mikrofalowa  true
Udogodnienia na zewnątrz
  •   Parkowanie  true
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor