Dobrocin, gm. Małdyty - dom jednorodzinny

Opis

!!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

 

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 105,92 m2 położonego w miejscowości Dobrocin, gmina Małdyty.

Budynek dwukondygnacyjny, wybudowany w latach 1993 roku w technologii tradycyjnej, okna plastikowe, nieocieplony, dach dwuspadowy, pokryty dachówką. Stan techniczny budynku bardzo dobry; znajduje się na działce o powierzchni 519 m2 o kształcie wydłużonego prostokąta, ukształtowanej płasko, ogrodzonej siatką, brama wjazdowa dwuskrzydłowa, zagospodarowanej w części poprzez różnego rodzaju nasadzenia, kwiaty ozdobne, ogródek warzywniczy. Ponadto oprócz budynku mieszkalnego na działce znajduje się budynek gospodarczy, parterowy o powierzchni użytkowej 30,24 m2, spełniający funkcję warsztatu lub narzędziowni.

I KONDYGNACJA(parter); składa się z wiatrołapu (3,68 m2), hallu (10,39 m2), kuchni (9,29 m2), spiżarki (3,85 m2), pokoju z kominkiem (23,83 m2) i łazienki z prysznicem (4,39 m2); z części parteru znajduje się wyjście prowadzące do piwnicy (56,82 m2) składającej się z korytarza i sześciu pomieszczeń spełniających funkcję kotłowni, pralni, spiżarni, pomieszczeń gospodarczych, ponadto z części piwnicznej jest wyjście na ogród,

II KONDYGNACJA(poddasze); składa się z hallu (7,50 m2), trzech pokoi (10,63 m2, 11,56 m2, 13,83 m2), garderoby (1,82 m2) i łazienki z wanną (5,15 m2), z części poddasza jest wejście na strych.

Typ ogrzewania: nowy piec węglowy na ekogroszek usytuowany w kotłowni, ponadto nieruchomość wyposażona jest we wszystkie media; elektryczną, gminną sieć wodno-kanalizacyjną, ciepła woda z CO, a poza sezonem grzewczym z bojlera elektrycznego.

Nieruchomość położona w miejscowości Dobrocin, gmina Małdyty, powiat ostródzki (trasa Małdyty – Morąg) w bliskim dostępie zabudowy jednorodzinnej oraz infrastruktury i zaplecza handlowo-usługowego m.in. szkoły średniej, sklepów, kościoła rzymskokatolickiego, przedszkola. Dojazd bezpośredni z drogi gminnej. Parkowanie samochodu przed posesją lub istnieje możliwość dzierżawy od Nadleśnictwa Dobrocin części przyległej do ww nieruchomości w celu poprawy zagospodarowania terenu, w tym możliwości wjazdu i parkowania samochodu.

Ze względu na atuty nieruchomości oferta skierowana jest do rodzin z dziećmi czy rodziny dwupokoleniowej, jak również do osób ceniących spokój i obcowanie z naturą, gdyż budynek jest usytuowany tuż przy lesie.

Odległość do najbliższego miasta Morąga – 8 km, Małdyty – 7 km, do najbliższego jeziora Ruda Woda – 5 km, jeziora Narie – 15 km.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/ klucze w biurze.

  • Beata Hubacz
  • Tel. 511 774 806
  • www.amelia-nieruchomosci.pl
  • email biuro.n-amelia@wp.pl

    Nr oferty w biurze B-21

    Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

     

 

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor