Kretowiny, gm. Morąg - domek letniskowy

Opis

!!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej domkiem letniskowym, położonej na części półwyspu w malowniczej miejscowości Kretowiny, gminie Morąg, w odległości około 300 metrów od głównego mola i linii brzegowej jeziora NARIE.

Domek murowano-drewniany na fundamencie murowanym o powierzchni użytkowej 26,20 m2 z drewnianym tarasem, dach płaski, kryty blachą, okna drewniane, wybudowany w latach 1970 roku, przebudowany w 1995 roku, składający się z kuchni z wejściem do łazienki oraz dwóch pokoi; stan techniczny budynku dobry.

Budynek podłączony do niezbędnych medii: instalacja elektryczna (wymieniona na miedzianą), woda i kanalizacja całoroczna – miejska, ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Domek posadowiony jest na działce o powierzchni 282 m2, ukształtowanej częściowo płasko, a częściowo spadkowo w południowo-zachodniej części wzgórza półwyspu (co chroni go przed zalaniem czy podtopieniem); w sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne domki letniskowe.

Oferta kierowana jest do wszystkich tych którzy chcieli by mieć na własność mały domek letniskowy położony w centrum turystycznej miejscowości, idealne miejsce do wypoczynku bądź zainwestowania i czerpania zysków z wynajmu. Domek można rozbudować i urządzić według własnego uznania. Dojazd do nieruchomości bezpośredni drogą gminną.

Nieruchomość położona we wsi Kretowiny, gminie Morąg (woj. Warmińsko-mazurskie, powiat ostródzki), nad jeziorem NARIE w odległości około 7 km od najbliższego miasta Morąga, 23 km od Ostródy, 35 km od Olsztyna, 120 km od Gdańska i 230 km od Warszawy.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych. Ze względu na swoje walory skupia wiele ośrodków wypoczynkowych, turystycznych, hoteli, campingi, wypożyczalnie sprzętu wodnego, bazę nurkową czy szkołę windsurfingu, w tym ośrodek w Kretowinach gdzie znajduje się ogólnodostępna plaża z nowo wybudowanym molem i centrum rekreacyjno – wypoczynkowym z licznymi punktami gastronomicznymi, co daje potencjalnym właścicielom dodatkowe atrakcje w postaci uprawiania sportów, wędkowania, pieszych bądź rowerowych wycieczek czy korzystania z plaży.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Nr oferty w biurze B-19

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 300 Plaża:  300m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor