Naryjski Młyn - działka rekreacyjna

Opis

!!! DZIAŁKA W PROMOCYJNEJ CENIE !!!

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanej działki, położonej w malowniczej miejscowości Naryjski Młyn, gminie Miłakowo nad jeziorem NARIE.

Działka o obszarze 1501 m2, położona w odległości około 600 metrów od plaży jeziora Narie; w planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenie oznaczonym ML – tereny zabudowy rekreacji indywidualnej; zgodnie z zapisami planu na działce dopuszcza m.in. realizację:

- budowy budynku rekreacji indywidualnej w zabudowie wolnostojącej (jednak nie więcej niż jeden budynek rekreacji indywidualnej na minimum 1200 m2 działki budowlanej), wiaty, altany, zieleń urządzoną, infrastrukturę techniczną do obsługi terenu, dojścia i dojazdy, miejsca postojowe, obiekty małej architektury,

Ponadto plan zagospodarowania ustala następujące warunki zabudowy:

- liczba kondygnacji; maksymalna do 2 kondygnacji naziemnych, w tym poddasze użytkowe,

- dach dwuspadowy lub wielospadowy o symetrycznym kącie nachylenia połaci dachowych i kącie nachylenia zawartym w przedziale 35 - 45o, możliwe jest stosowanie wykuszy, lukarn, naczółków oraz okien połaciowych doświetlających poddasze, pokrycie dachów; materiały w kolorze ceglastej czerwieni,

- wysokość zabudowy max 9 metrów; kierunek głównej kalenicy budynku równolegle lub prostopadle do drogi z której następuje główny wjazd na działkę (tolerancja do 10o),

- powierzchnia zabudowy do powierzchni działki max 0,2, intensywność zabudowy w przedziale od 0,05 do 0,6,

  • powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 65% powierzchni działki.

Działka w kształcie prostokątu, środkowa, położona na wzniesieniu, nie zadrzewiona, dojazd bezpośredni częściowo drogą gminną, a częściowo drogą prywatną w której przy nabyciu działki potencjalny nabywca, nabędzie również udział.

Media: działka nie uzbrojona; prąd w odległości około 400 metrów, kanalizacja – przydomowa oczyszczalnia ścieków bądź szambo ekologiczne, woda – z sieci wodociągowej lub z indywidualnych ujęć wody.

Nieruchomość położona we wsi Naryjski Młyn, gminie Miłakowo, województwo warmińsko-mazurskie w odległości około 600 metrów od ogólnodostępnej plaży z nowo wybudowanym molem. Wieś o charakterze podmiejskim, znajduje się w odległości 10 km od miasta Morąga, a 7 km od miasta Miłakowo.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych.

Oferta skierowana dla osób ceniących wypoczynek z dala od miejskiej aglomeracji, w otoczeniu natury z piękną panoramą na okoliczne łąki i lasy, a także jako inwestycja na przyszłość.

Nr oferty w biurze G-79A

Zapraszam serdecznie do kontaktu;

 

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

 

Odległości
  • 600 Plaża:  600m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor