Kretowiny, gmina Morąg - działka budowlana

Opis

Nieruchomości „AMELIA” oferują do sprzedaży nie zabudowaną działkę, położoną w turystycznej miejscowości Kretowiny, gminie Morąg nad jeziorem NARIE.

Nieruchomość o powierzchni 1669 m2, położona w odległości około 300 metrów od jeziora Narie i głównego zaplecza handlowo-rekreacyjnego; w planie zagospodarowania przestrzennego gminy znajduje się na terenie oznaczonym 3UT – teren z podstawowym przeznaczeniem pod usługi turystyczne; zgodnie z planem na tym terenie dopuszcza się realizację obiektów hotelarskich, pensjonatów, obiektów usługowych, budynków gospodarczych. Zgodnie z planem:

- nowa zabudowa może być realizowana z zachowaniem nieprzekraczalnych linii zabudowy wyznaczonych od ulic dojazdowych,

- maksymalna wysokość budynku do 2 kondygnacji naziemnych, w tym poddasze użytkowe,

- materiał ścian tradycyjny (drewno, cegła, tynk, kamień), pokrycie dachu dachówką w kolorze czerwieni; nachylenie połaci dachowych 35-45o,

  • intensywność zabudowy nie może przekroczyć 40% itd.

Nieruchomość w kształcie prostokąta, środkowa, ukształtowana z lekkim nachyleniem w kierunku drogi, dojazd bezpośredni z drogi utwardzonej, w sąsiedztwie znajduje się zabudowa rekreacyjna całoroczna, częściowo zadrzewiona.

Media: prąd, woda i kanalizacja.

Nieruchomość położona we wsi Kretowiny (gmina Morąg, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie), na terenie której znajduje się ogólnodostępna plaża z nowo wybudowanym molem, plac zabaw dla dzieci oraz centrum rekreacyjno-wypoczynkowe z licznymi punktami gastronomicznymi.

Odległość do najbliższego miasta Morąga 8 km.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych. Ze względu na swoje walory skupia wiele ośrodków wypoczynkowych.

Główne atuty położenia nieruchomości:

  • Działka położona w samym centrum turystycznej miejscowości,
  • Możliwość wykorzystania jej na cele rekreacyjne, wybudowania obiektów rekreacyjnych celem czerpania zysków z wynajmu.

Cena nieruchomości 350.000,- zł. z możliwością negocjacji.

Nr oferty w biurze B-6

 

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz oględzin z miejsca położenia nieruchomości i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 300 Plaża:  300m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor