Bogaczewo, gmina Morąg - działka budowlana

Opis

REZERWACJA OFERTY

Szanowni Państwo!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanej działki, położonej w turystycznej miejscowości Bogaczewo, gminie Morąg nad jeziorem NARIE.

Nieruchomość o powierzchni 2265 m2, położona w odległości około 450 metrów od ogólnodostępnej plaży jeziora Narie; w planie zagospodarowania przestrzennego gminy znajduje się na terenie oznaczonym 7 MRT - teren zabudowy zagrodowej i turystycznej. Zgodnie z zapisami planu na w/w terenie dopuszcza się m.in. realizację: obiektów mieszkalnych, usług turystycznych, agroturystycznych (w tym dodatkowa baza noclegowa), obiektów gospodarczych i inwentarskich, garaży oraz sieci infrastruktury technicznej. Przy realizacji nowej zabudowy należy zachować m.in. warunki takie jak:

- maksymalna wysokość budynku do 2 kondygnacji naziemnych, w tym użytkowe poddasze, materiał ścian tradycyjny (drewno, cegła, tynk, kamień), pokrycie dachu dachówką lub materiałem dachówko podobnym w kolorze czerwieni lub ceglastym, nachylenie połaci dachowych 35-45o; kalenica główna równoległa do drogi,

- wysokość budynku nie może przekroczyć 10 m licząc od poziomu terenu,

- możliwość realizacji jednokondygnacyjnych budynków gospodarczych,

- intensywność zabudowy nie może przekroczyć 30% powierzchni działki,

 - powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 65% powierzchni działki.

 

Działka o kształcie prostokąta, środkowa, ukształtowanie płaskie z lekkim wzniesieniem, dojazd drogą szutrową, działka nie zagospodarowana, nie ogrodzona, położona pomiędzy zabudową wiejską a kompleksem zabudowy rekreacyjnej.

Media: prąd i kanalizacja w drodze, natomiast wodociąg znajduje się około 50 metrów od działki.

Wymiary działki (m): 18 (szerokość) x 125 (długość)

Oferta skierowana dla osób ceniących wypoczynek z dala od miejskiej aglomeracji, w otoczeniu natury z piękną panoramą na okoliczne łąki oraz pola, a także jako inwestycja na przyszłość.

Nieruchomość położona we wsi Bogaczewo, w obrębie której znajdują się dwa sklepy ogólnospożywcze, ogólnodostępna plaża z molem, plac zabaw dla dzieci oraz centrum rekreacyjno-wypoczynkowe.

Odległość do najbliższego miasta Morąga 5 km, Ostródy 32 km, Olsztyna 51 km.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych. Ze względu na swoje walory skupia wiele ośrodków wypoczynkowych w tym między innymi położonych w Bogaczewie; całorocznego ośrodka wczasowego ELZAM, Morąskiego Klubu Żeglarskiego KEJA czy Zakładu Rybackiego, gdzie można zdobyć zezwolenia wędkarskie.

 

CENA PODLEGA NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze G-76

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz oględzin z miejsca położenia nieruchomości i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 450 Plaża:  450m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor