Bożęcin, gm. Morąg - dom jednorodzinny

Opis

!!!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego, położonego w miejscowości Bożęcin, gmina Morąg, powiat ostródzki.

Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 60 m2, nie podpiwniczony, wybudowany w technologii zwykłej – cegła, okna plastikowe, nieocieplony, elewacja tynk, dach skośny, kryty papą. Stan techniczny budynku do remontu.

Na rozkład mieszkania składa się wiatrołap z wejściem do przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego (3 m2), przedpokój (4 m2), pomieszczenie gospodarcze (8 m2), łazienka (8 m2), niezależna kuchnia (10 m2) i dwa niezależne pokoje (15 m2 i 12 m2).

Typ ogrzewania: na chwilę obecną piec kaflowy usytuowany w pokojach, ponadto nieruchomość wyposażona w pozostałe media; prąd, sieć wodno-kanalizacyjna (miejska).

Budynek przeznaczony do remontu, działka w kształcie kwadratu, płaska; ponadto do nieruchomości budynkowej przynależy działka zabudowana budynkiem gospodarczym w zabudowie bliźniaczej, nie zabudowana działka do wykorzystania pod ogródek lub strefę wypoczynkową w okresie wiosenno-letnim z widokiem na pobliski staw oraz lokal użytkowy o powierzchni 13,23 m2 wykorzystywany jako pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia działek wynosi 356 m2.

Nieruchomości położone w centrum miejscowości, w której znajduje się sklep ogólnospożywczy. Dojazd do budynku bezpośredni z drogi powiatowej. Bezproblemowe parkowanie samochodu przy posesji. Odległość od najbliższego miasta Morąga 8 km – 10 minut samochodem. Bożęcin jest miejscowością wiejską położoną na trasie Bramka – Miłomłyn.

Oferta skierowana do osób szukających własnego domku z działką za niską cenę z możliwością aranżacji wg własnego uznania, rodziny z dziećmi, małżeństwa lub jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/klucze w biurze

CENA 65.000,- zł. / DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI /

Nr oferty w biurze B-17

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor