Wilnowo, gm. Morąg - działka rolno-budowlana

Opis

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanej działki, położonej w miejscowości Wilnowo, gminie Morąg.

Nieruchomość o powierzchni 02,4141 m2, położona w odległości około 1700 metrów od ogólnodostępnej plaży; działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego 4 R – teren z podstawowym przeznaczeniem pod uprawy rolne, ponadto na terenach dopuszcza się realizację zabudowy zagrodowej, także w ramach prowadzenia działalności agroturystycznej.

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego realizacja siedliska rolniczego może nastąpić przy zachowaniu między innymi następujących warunków;

- położenie przy drodze z istniejącym uzbrojeniem w infrastrukturę techniczną z możliwością wjazdu na tą drogę,

- warunki geotechniczne pozwalające na realizację budynku,

- maksymalna wysokość budynku do dwóch kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe, wysokość budynku nie więcej niż 9 metrów od powierzchni terenu do kalenicy głównej,

- nachylenie połaci dachowych około 30-45 o, kalenica równolegle do drogi,

- ustala się możliwość realizacji jednokondygnacyjnych budynków gospodarczych i inwentarskich oraz budynków realizowanych w ramach działalności agroturystycznej,

- intensywność zabudowy max 30 %, powierzchnia biologicznie czynna nie mniej niż 70 %.

Działka o kształcie prostokąta, środkowa, ukształtowanie płaskie, dojazd bezpośredni z drogi gminnej, nie zadrzewiona, położona w bliskim sąsiedztwie zabudowy zagrodowej. Wokół roztacza się piękny widok na pola.

Media: prąd, woda oraz linia telekomunikacyjna w drodze gminnej, kanalizacja we własnym zakresie.

Nieruchomość położona we wsi Wilnowo, w odległości około 1300 metrów od centrum wsi, gdzie znajduje się ogólnospożywczy sklep, bar i ogólnodostępna plaża, do najbliższego miasta Morąga jest około 13 km – 15 minut samochodem.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych.

Oferta skierowana do potencjalnych inwestorów szukających miejsca na stworzenie siedliska agroturystycznego w miejscowości turystycznej lub osób szukających działek o większym areale.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu celem prezentacji nieruchomości.

 

Nr oferty w biurze G-73

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 1700 Plaża:  1700m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor