Morąg ul. Ogrodowa - lokal mieszkalny

Opis

!!! OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE !!!

 

Szanowni Państwo!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, środkowego i jednopoziomowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w Morągu. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 64,49 m2, ponadto do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni użytkowej ok. 3 m2 oraz balkon.

Lokal składa się trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, w.c., i przedpokoju.

Mieszkanie obecnie w stanie technicznym do odświeżenia. Okna PCV. Kuchnia umeblowana, - na podłodze w salonie, kuchni, przedpokoju oraz łazience i w.c. - terakota, natomiast w pozostałych dwóch pokojach klepka podłogowa. W łazience wanna. Klatka schodowa w dobrym stanie.

Media; woda (w tym woda ciepła), kanalizacja oraz ogrzewanie - miejskie, kablówka Vectra. Wspólnota w zarządzie MPZN - czynsz miesięcznie około 370,- zł. (Opłaty ujęte w czynszu; Fundusz Remontowy, koszty zarządu, woda, kanalizacja, śmieci, CW i CO).

Blok w którym znajduje się lokal położony jest w bliskim dostępie do zaplecza handlowo-usługowego tj. szkoły podstawowej, przedszkola, sklepów np. Biedronka, apteki, poczty, urzędu miejskiego. Wejście do klatek oraz parkowanie samochodów od strony wjazdowej.

 

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy, rodziny z dziećmi, osób młodych. Idealna również jako inwestycja pod wynajem.

W cenie ujęte jest całe wyposażenie mieszkania //cena podlega negocjacji//

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym – klucze w biurze.

 

Nr oferty w biurze L-39

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

 

Udogodnienia na zewnątrz
  •   Balkon  
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor