Linki, gm. Małdyty - dom mieszkalny
Opis

!!!! REZERWACJA  !!!!

Szanowni Państwo !

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabudowanej nieruchomości, położonej w miejscowości Linki, gmina Małdyty, powiat ostródzki.

Nieruchomość składa się między innymi z działki Nr 109/23 o obszarze 174 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 68,43 m2, podpiwniczonym, wybudowanym w technologii zwykłej – w 1954 roku, okna plastikowe, ocieplony, elewacja tynk, dach dwuspadowy kryty eternitem. Stan techniczny budynku do remontu.

Na rozkład mieszkania składa się wiatrołap, przedpokój z wejściem na piętro oraz do piwnicy, łazienka z w.c (wanna), przejściowa kuchnia i niezależny pokój, znajdujące się na parterze oraz jeden pokój (z mozliwością przerobienia na dwa mniejsze pokoje) i strych na piętrze.

Typ ogrzewania: piec na pellet zainstalowany w piwnicy, ciepła woda poza sezonem z bojlera elektrycznego; nieruchomość wyposażona jest w pozostałe media; prąd, sieć wodno-kanalizacyjna (gminna).

Ponadto do nieruchomości budynkowej przynależą:

- działka Nr 109/7 o obszarze 261 m2 zabudowana budynkiem gospodarczym w zabudowie szeregowej,

- nie zabudowana działka Nr 109/6 o obszarze 83 m2,

- nie zabudowana działka Nr 109/24 o obszarze 847 m2 do wykorzystania pod ogródek lub strefę wypoczynkową w okresie wiosenno-letnim z widokiem na pobliski staw oraz plac zabaw. Łączna powierzchnia działek wynosi 1365 m2.

Nieruchomość położona tuż przy starej E7. Dojazd do posesji bezpośredni z drogi powiatowej. Bezproblemowe parkowanie samochodu. Odległość od najbliższych miast – Miłomłyna – 14 km, Morąga 18 km, Małdyt – 6 km (7 minut samochodem). Linki jest miejscowością wiejską położoną na trasie Małdyty – Miłomłyn.

Oferta skierowana do osób szukających własnego domu z działką w niskiej cenie z możliwością aranżacji wg własnego uznania, rodziny z dziećmi, małżeństwa lub jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

CENA PODLEGA NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze B-28

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości