Bogaczewo, gm. Morąg - działka letniskowa

Opis

!! REZERWACJA OFERTY !!

//oferta na wyłączność//

Szanowni Państwo!

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanej działki, położonej w turystycznej miejscowości Bogaczewo, gminie Morąg nad jeziorem NARIE.

Nieruchomość o powierzchni 603 m2, położona w odległości około 500 metrów od ogólnodostępnej plaży jeziora NARIE; w planie zagospodarowania przestrzennego gminy znajduje się na terenie oznaczonym T1 - teren projektowanej zabudowy letniskowej. Zabudowa skalą i charakterem winna nawiązywać do cech regionalnych. Wysokość budynków parterowa z wysokimi dachami. Kalenice równoległe do ulic. Pokrycie dachów dachówką ceramiczną lub materiałami dachówkopodobnymi. Realizacja zabudowy uwarunkowana jest uzbrojeniem terenu w pełną infrastrukturę techniczną.

Działka o kształcie prostokąta, środkowa, ukształtowanie płaskie, dojazd drogą szutrową, działka nie zagospodarowana, nie ogrodzona, zakrzewiona, położona w kompleksie zabudowy letniskowej.

Media: prąd, woda i kanalizacja w drodze.

Wymiary działki (m): 22 (szerokość) x 27,5 (długość)

Oferta skierowana dla osób ceniących wypoczynek z dala od miejskiej aglomeracji, w otoczeniu natury z piękną panoramą na okoliczne łąki oraz pola, a także jako inwestycja na przyszłość.

Nieruchomość położona w miejscowości Bogaczewo, w obrębie której znajdują się dwa sklepy ogólnospożywcze, ogólnodostępna plaża z molem, plac zabaw dla dzieci oraz centrum rekreacyjno-wypoczynkowe.

Odległość do najbliższego miasta Morąga 5 km, Ostródy 32 km, Olsztyna 51 km.

Jezioro NARIE; jest jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Iławskiego, posiada około 19 wysp. Wokół jeziora i na nim obowiązuje strefa ciszy, co oznacza, że nie wolno tam pływać używając silników spalinowych. Ze względu na swoje walory skupia wiele ośrodków wypoczynkowych w tym między innymi położonych w Bogaczewie; całorocznego ośrodka wczasowego ELZAM, Morąskiego Klubu Żeglarskiego KEJA czy Zakładu Rybackiego, gdzie można zdobyć zezwolenia wędkarskie.

Nr oferty w biurze G-90

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz oględzin z miejsca położenia nieruchomości i mogą ulec zmianie.

Odległości
  • 500 Plaża:  500m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor