Morąg ul. Ogrodowa - lokal mieszkalny

Opis

 REZERWACJA OFERTY

//oferta na wyłączność//

 

Szanowni Państwo,

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopoziomowego mieszkania położonego na poddaszu budynku przy ulicy Ogrodowej w Morągu. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 31,80 m2.

Lokal składa się z dwóch pokoi, niezależnej kuchni, łazienki z w.c. i przedpokoju; ponadto do mieszkania przynależy: piwnica, wydzielone miejsce na strychu oraz część ogródka.

Okna PCV. Stan techniczny mieszkania – do remontu.

Ogrzewanie obecnie z piecy kaflowych znajdujących się w pokojach, do przerobienia na ogrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejska, ponadto budynek ma przyłącze gazu ziemnego. Mieszkanie w zarządzie MPZN - czynsz miesięcznie około 210,- zł. (Opłaty ujęte w czynszu; Fundusz Remontowy, koszty zarządu, woda + kanalizacja, śmieci).

Budynek wielorodzinny – II piętrowy, położony w bliskim dostępie do zaplecza handlowo-usługowego tj. szkoły podstawowej, biblioteki, kina, Poczty, Urzędu Miejskiego, sklepów, apteki czy Parku Miejskiego. Dojście do budynku oraz parkowanie samochodu od strony drogi głównej.

 

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy, rodziny z jednym dzieckiem, singla czy osoby starszej. Idealna również jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/klucze w biurze.

 

Nr oferty w biurze L-35

 

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja nieruchomości

Sponsor