Morąg ul. Kujawska - lokal mieszkalny

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE

 

Szanowni Państwo,

Nieruchomości „AMELIA” zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, jednopoziomowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Kujawskiej Nr 5 w Morągu. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 65 m2, ponadto do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 8 m2.

Lokal mieszkalny składa się 3 oddzielnych pokoi (18 m2, 14 m2 i 5 m2), garderoby (4 m2), niezależnej kuchni (8 m2), łazienki (3 m2), w.c.(1 m2) i przedpokoju (12 m2).

Okna PCV. Mieszkanie jest do remontu. Jeden z pokoi posiada wyjście na balkon. Klatka schodowa w stanie dobrym.

Ogólny stan techniczny lokalu do remontu. Ogrzewanie, ciepła woda i kanalizacja - miejskie, kablówka Vectra. Mieszkanie w zarządzie MPZN - czynsz miesięcznie około 423,- zł. (Opłaty ujęte w czynszu; Fundusz Remontowy, koszty zarządu, woda, śmieci i ogrzewanie).

Budynek IV – piętrowy, położony w bliskim dostępie do zaplecza handlowo-usługowego tj. szkoły średniej, przedszkola, sklepów, apteki, Urzędu Miejskiego, Poczty. Dojście do budynku od strony ulicy. Parkowanie samochodu na parkingu przy budynku.

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy i niskiej kondygnacji. Idealna również jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/klucze w biurze.

CENA DO NEGOCJACJI

Nr oferty w biurze L-31.

Niniejsza treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny, uzyskane zostały od właściciela nieruchomości oraz po przeprowadzeniu oględzin na miejscu położenia i mogą ulec zmianie.

Udogodnienia wewnętrzne
  •   Telewizja kablowa  true
Udogodnienia na zewnątrz
  •   Balkon  
Odległości
  • 100 Apteka:  100m
Lokalizacja nieruchomości

Sponsor